Wypadki, kradzieże i zatrzymania

0
1940

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierujący „na zakazie”
27 stycznia 2020r. w Łosicach na drodze krajowej nr 19, 31-letni mieszkaniec gminy Łosice, kierował samochodem osobowym m-ki Audi w stanie nietrzeźwości. Podczas kontroli okazało się, że posiada zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, badanie stanu trzeźwości wykazało ponad pół promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Reklama

Wypadek przy pracy
29 stycznia 2020r. w m. Litewniki Stare doszło do awarii autobusu. Podczas przeprowadzania naprawy przez uprawnionego pracownika pojazd zsunął się z elementów mocujących i przygniótł mężczyznę. 58-letni pokrzywdzony po przetransportowaniu do szpitala zmarł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zatrzymanie poszukiwanego
29 stycznia 2020 roku łosiccy kryminalni działając na podstawie listu gończego zatrzymali poszukiwanego, 53-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Mężczyzna został przewieziony i osadzony w Zakładzie Karnym.

Kradzież mienia
W okresie od 15 grudnia 2019 r. do 31.01.2020r., w m. Klimczyce Kolonia nieznany sprawca z niezamieszkałego domu dokonał kradzieży kowadła oraz z terenu niezamkniętej posesji wideł ciągnikowych raz silnika elektrycznego. Pokrzywdzona, 45-letnia mieszkanka gminy Sarnaki oszacowała wartość strat na łączną kwotę około 2200 złotych. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zatrzymanie poszukiwanego
31 stycznia 2020 roku łosiccy dzielnicowi działając na podstawie Sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego, 65-letniego mieszkańca gminy Łosice. Mężczyzna został przewieziony i osadzony w Zakładzie Karnym.

Zatrzymanie poszukiwanego
31 stycznia 2020 roku łosiccy dzielnicowi działając na podstawie Sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego, 51-letniego mieszkańca gminy Stara Kornica. Mężczyzna został przewieziony i osadzony w Zakładzie Karnym.

Wypadek drogowy
31 stycznia 2020r. w m. Stare Hołowczyce, na drodze wojewódzkiej W-811 kierująca samochodem osobowym m-ki Rover  nie zachowała należytej ostrożności na łuku drogi, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze gdzie doszło do wywrócenia pojazdu na dach, pojazd uderzył w narożnik drewnianego domu. W wyniku zdarzenia kierująca odniosła poważne obrażenia, została przetransportowana do szpitala przez śmigłowiec LPR. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Foto: OSP Hołowczyce

Reklama
Poprzedni artykułSprzedam Dom
Następny artykułYamaha (15hp up to 425hp)-whatsapp:+17732317010