„Wielki Brat” patrzy

6
98

Jak można było zauważyć, ostatnimi dniami trwała intensywna instalacja kamer na terenie naszego miasteczka. Kamery m.in. można zauważyć na dworcu PKS, skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Narutowicza bądź wokół ronda w centrum miasta. Już niebawem zostaną one uruchomione i „operacja” monitoring miasta ruszy pełną parą. Od teraz wszyscy będą mogli czuć się bezpieczniej, a przestępcy nie pozostaną bezkarni.

[nggallery id=3]

Reklama

Reklama
Poprzedni artykułTopielec w Mierzwicach
Następny artykułROTEX Transport Sylwester Rozwadowski

6 KOMENTARZE

  1. Bo najwięcej jest przestępstw w tych miejscach w których są zainstalowane te kamery aż śmiać się chce . . . Jedna jedyna kamera by wystarczyła na orlenie i wszystko by było jasne . .

  2. A co sie dzieje na Orlenie? Mieszkam w drugim końcu Łosic, Orlen mijam tylko przejazdem i nic podejrzanego tam nie zauważyłam. Może ktoś mi napisze?

  3. dlatego!!!! na ORLENIE bo tam policjanci sobie zrobili cicha przystan na słuzbie ,ciagle ich tam widze jak przesiadujał bo pracuje na orlenie w łosicach i widze jak sobie siedza zamiast patrolowac .A najlepiej im w radjowozach podłaczyc monitoring moze by sie wzieli do pracy .

  4. Do eh, W jakim celu napisałeś, że tylko jedna kamera wystarczy na Orlenie ? tam nie ma żadnej przestępczości, tu gdzie są kamery na 100% spełnią to, do czego są przeznaczone.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.