Walka z chorobą i czasem: Zbiórka na operację ratującą życie Kamila

0
5225

Kamil Franczuk ponownie walczy z nowotworem mózgu, który gwałtownie powrócił. Jego stan zdrowia pogarsza się z dnia na dzień, a jedyną nadzieją na przeżycie jest kosztowna operacja, która musi odbyć się w ciągu 10 dni. Rodzina błaga o wsparcie finansowe, by uratować życie Kamila i pozwolić mu wychować synka.

Reklama

Nowotwór złośliwy mózgu powrócił, leczenie nie działa, a stan zdrowia mojego syna pogarsza się z dnia na dzień! W przeciągu 10 dni musi przejść operację! Niestety jest ona droga i nierefundowana… A nas nie stać na jej opłacenie. Błagam, ratuj mojego Kamila! On musi żyć dla swojego 5-letniego synka! – To dramatyczne słowa Anny, mamy 35-letniego Kamila Franczuka, który od czterech lat walczy z nowotworem mózgu. Jego historia porusza serca i przypomina, jak kruche jest życie. Zaledwie dwa miesiące po narodzinach swojego syna Dawida, w grudniu 2019 roku, Kamil otrzymał diagnozę, która odmieniła jego życie na zawsze.

Choroba wdarła się do naszego życia nagle. Kamil jechał autem i stracił przytomność… Z tego powodu wykonano rezonans, który pokazał u niego guza w lewej półkuli mózgowej, w miejscu trudno dostępnym. Pierwsza operacja, przeprowadzona w Warszawie, pozwoliła usunąć tylko 40% guza. Życie uratowała mu druga operacja w Belgii, na którą środki udało się zebrać dzięki ofiarności dobrych ludzi – wyjaśniają najbliżsi.

Po operacji Kamil przeszedł radioterapię i chemioterapię, które przyniosły pozytywne rezultaty. Jednak w grudniu 2023 roku rezonans mózgu wykazał nowe ogniska choroby. Nowotwór powrócił i chce odebrać życie młodemu ojcu, który tak bardzo pragnie wychować swojego synka.

Leczenie nie działa… Kamil jest po naświetlaniach oraz chemioterapii. Chemia, która wcześniej zadziałała, tym razem nie poprawiła stanu syna. Jest coraz gorzej… Ostatnio Kamil trafił do szpitala z silnymi wymiotami i utratą przytomności. Lekarze zdiagnozowali, że guz rośnie i powoduje obrzęk mózgu – mówi mama Kamila.

W tak dramatycznym momencie pojawiła się nadzieja. Doktor Libionka, wybitny specjalista, zgodził się przeprowadzić operację usunięcia guza! Operacja musi jednak odbyć się w ciągu najbliższych 10 dni, a kosztuje około 100 tysięcy złotych. Środki są również potrzebne na dalszą walkę z chorobą i rehabilitację.

Dlatego błagam, pomóżcie uratować moje dziecko! Jego synek, Dawid, ma dopiero 5 lat i tak bardzo potrzebuje swojego taty. Kamil marzy, aby patrzeć jak jego syn dorasta i staje się dorosłym mężczyzną. Kamil jest w pełni świadomy, stara się normalnie funkcjonować, choć nowotwór odbiera mu życie. Z całego serca proszę o pomoc! Wierzę, że z Waszą pomocą uda się powstrzymać chorobę! – apeluje zrozpaczona mama.

Każda, nawet najmniejsza, pomoc ma ogromne znaczenie. Wsparcie finansowe można przekazać na konto zbiórki

-> Zbiórka dla Kamila <-

Razem możemy sprawić, że Kamil dostanie szansę na życie, które tak bardzo pragnie dzielić ze swoim synkiem.

Fot. Siepomaga.pl

Reklama
Poprzedni artykułŁosice i Okolice
Następny artykułRodzinne zabawy i leśne sekrety na Dniu Otwartym w Nadleśnictwie Sarnaki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj