Trwa generalny protest rolników

0
1419

Trwają zapowiedziane protesty rolników na terenie powiatu. Utrudnia czekają na kierowców na jednym z głównych skrzyżowań w mieście oraz na moście w Kózkach. Policja apeluje do kierowców o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem oraz korzystania z wyznaczonych objazdów. 

Od środy, 20 marca, do niedzieli, 24 marca, od godziny 7:00 do godziny 16:00, na DK19 w Kózkach planowana jest blokada. Ruch będzie prowadzony wahadłowo, co oznacza dwugodzinną blokadę, po której nastąpi przejazd w jednym kierunku, a potem w drugim.

Reklama

Podobne utrudnienia czekają kierowców na skrzyżowaniu DK19 (ul. Białostocka) z DW 698 (ul. Bialska) w Łosicach. Blokada potrwa do wtorku, 26 marca, do godziny 7:00. W tym czasie również będzie obowiązywał ruch wahadłowy, z dwugodzinną blokadą i piętnastoma minutami przejazdu, z możliwością przepuszczenia pojazdów uprzywilejowanych oraz autobusów szkolnych.

Protest zgłoszony na DK62 przed mostem w Tonkielach rozpoczął się od 20 marca od godziny 6:30, co również może wpłynąć na ruch w tej okolicy.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz wyrozumiałość wobec utrudnień w ruchu drogowym. Bezpieczeństwo wszystkich uczestników drogi jest priorytetem, dlatego prosimy o stosowanie się do wskazań służb drogowych oraz ewentualnych zmian organizacji ruchu.

Najnowsze informacje na temat sytuacji na drogach można uzyskać na stronach internetowych odpowiednich służb drogowych oraz w mediach społecznościowych. Bądźmy odpowiedzialni i pamiętajmy, że zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu są najważniejsze.

Fot. Kamil Sakowski/łosice.info

Reklama
Poprzedni artykułLiteratura w Obrazach: Konkurs Plastyczny dla Małych i Dużych
Następny artykułPrzydomowa oczyszczalnia ścieków biologiczna SBR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj