Titan Global Challange 2012 – Finał

1
7

W dniach 5.08-10.08.2012 odbyły się finałowe rozgrywki konkursu Titan Global Challange 2012. Zawody rozgrywano w   Wilmington w USA stan Delewere. Ogółem w finałach wystąpiło 12 dwuosobowych zespołów reprezentujacych USA (3), Kanadę(3), Chiny(2), Rosję(1), Polskę(2) – w nawiasach ilość zespołów z danego kraju. Przypominamy, że z Polski do finałow zakwalifikowały się dwa zespoły z I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach: Bat Furan – Paulina Wasiluk i Łukasz Oleksiuk oraz GangMisia Haribo – Grzegorz Lewczuk i Kamil Kobyliński. GangMisia Haribo znalazł się na podium konkursu. Zawodnicy zajęli 3 miejsce. Jest to wielkie osiągnięcie młodych przedsiębiorców. Gratulujemy obydwu drużynom. Oby tak dalej!
Wyniki finałów:
1. Tax and Xray- Chiny
2. YMCA- USA
3. GangMisia Haribo- Polska
4. Lucky- Rosja
5. Radar- Kanada
6. Bat Furan- Polska

[full]

Reklama

[frame src=”http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/08/zcz.jpg” width=”600″ height=”400″ linkstyle=”pp”]

[/full]

 

Reklama
Poprzedni artykułTragiczny wypadek pary młodej
Następny artykułSamochód w rowie

1 KOMENTARZ

  1. Gratuluję obydwu drużynom i Panu Mitkowi! W końcu lata gry w „banki” przyniosły upragnione rezultaty. 🙂 To wielka radość, że uczniowie naszego liceum odnoszą takie sukcesy.
    Życzę Wam z całego serca powodzenia w dalszej karierze, bo widać, że stać Was, aby osiągnąć wiele na szczeblu zawodowym.
    Wspierajmy młodzież, która ma ambicje, aby zrobić coś ponadprzeciętnego i „zabłysnąć” w sferze intelektualnej.

    Odwagi i powodzenia ! 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.