Spotkanie autorskie z pisarką Moniką Koszewską

0
58

Łosicki Dom Kultury oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Łosicach zapraszają na spotkanie autorskie z pisarką Moniką Koszewską, które odbędzie się w piątek 25 marca o godzinie 18:00 w sali klubowej ŁDK. Wstęp bezpłatny.

Monika Koszewska, autorka książek obyczajowych, kryminałów i tekstów piosenek, menadżerka z 20-letnim doświadczeniem. Prowadzi Hotel Bursztyn i Restaurację Pomarańczowa Plaża w Sopocie. Kocha sport, każdy dzień rozpoczyna treningiem lub grą w tenisa. Lubi podejmować nowe wyzwania, takie jak nauka gry na pianinie w wieku 43 lat. Każdą wolną chwilę poświęca na czytanie, nawet biegając na bieżni.

Reklama

W książkach Moniki Koszewskiej – przepełnionych sporą dawką humoru – znajdziemy motywację do działania i oryginalną receptę na sukces. Nieobce są jej tematy takie jak: pedofilia, przemoc w rodzinie, pracoholizm, rywalizacja w miejscu pracy, alkoholizm, samobójstwa, narkomania wśród młodzieży, samotność i bezradność osób starszych.

W sprzedaży:„Kiedyś nadejdzie ten dzień”, „Nadszedł ten dzień”, „Przeminął ten dzień”. „Niezłomna, niepokorna Krystyna Skarbek”. Wkrótce „W świecie absurdu”.

Reklama
Poprzedni artykułNie daj się oszukać na „niezapłacony rachunek za prąd”
Następny artykułMazowsze Solidarne z Ukrainą