Śmiertelne potrącenie na pasach

0
1906

Do tragicznego zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych w msc. Łuzki, kierujący bmw potrącił pieszą. 79-latka zmarła na miejscu. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do przejścia dla pieszych.

W miniony czwartek (20.10) ok. godz. 18 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Łosicach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w msc. Łuzki (gm. Łosice).

Reklama

Przybyli na miejsce łosiccy policjanci ustali, że na oznakowanym przejściu dla pieszych 31-letni kierujący bmw potracił 79-letnia kobietę. Niestety piesza poniosła śmierć na miejscu. Kierujący bmw był trzeźwy. Policjanci na miejscu zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Siedlcach wykonali czynności, które pozwolą wyjaśnić przyczyny i okoliczności wypadku.

Policja apeluje do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do przejścia dla pieszych i zdjęcia nogi z gazu.

Każdy pieszy powinien pamiętać o obowiązku zachowania ostrożności podczas wchodzenia na przejście dla pieszych i co jest istotne, nawiązania kontaktu wzrokowego z kierującym pojazdem zbliżającym się do przejścia.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułMega Rabat – Maskownice na wymiar, Belki sufitowe rustykalne
Następny artykułOdszkodowania powypadkowe. Pomoc prawna