Śmierć na DK19

0
523

W mijającym tygodniu funkcjonariusze łosickiej policji interweniowali w następujących zdarzeniach:

Odnaleziony skradziony samochód
19 grudnia w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży samochodu, do której doszło w Chotyczach pomiędzy 14 a 18 grudnia. Nieznany sprawca włamał się i ukradł passata zaparkowanego na poboczu. Pokrzywdzony, 29-letni mieszkaniec Łosic oszacował straty na 5 tys. zł.

Reklama

Już następnego dnia po zgłoszeniu łosiccy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej ustalili miejsce ukrycia i odzyskali samochód.

Kierowca na zakazie
20 grudnia w Łuzkach, 74-letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował volkswagenem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu  kierowania pojazdami mechanicznymi.

Wypadek
20 grudnia w Szańkowie na DK-19, kierowca osobowego volkswagena z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarowym manem, a następnie z jadącym za ciężarówką fordem. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł 64-letni kierowca volkswagena, do szpitala trafił kierowca ciężarówki, kierowca forda nie odniósł obrażeń. Kierowcy mana i forda byli w chwili wypadku trzeźwi. Droga krajowa nr 19 przez pewien czas była zablokowana, później odbywał się ruch wahadłowy.

Uszkodził auto i uciekł
22 grudnia na parkingu marketu w Łosicach kierowca suva cofając uderzył w zaparkowanego mercedesa i odjechał. W zaparkowanym aucie nikogo nie było, uszkodzony został przedni zderzak. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułMonocykl elektryczny Veteran Sherman-S 3000W 3600Wh 100,8V 20″ offroad
Następny artykułMazowsze. Wiadomości z Regionu