Ruszyły zapisy na nowy sezon artystyczny 2022/2023

0
178

Muzyka, Taniec, Teatr, Plastyka, Folklor, Ceramika, Dla dorosłych, Dla maluszków – Łosicki Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do swoich zespołów artystycznych, grup twórczych i sekcji. Daj się porwać swojej pasji, przyjdź i spróbuj… – ruszyły zapisy na nowy sezon artystyczny 2022/2023.

➡️PRACOWNIA PLASTYCZNA – zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży, malarstwo, rysunek, grafika, rzemiosło artystyczne papieroplastyka oraz różnorodne modyfikowane techniki plastyczne. Zapraszamy dzieci w wieku 6-8 lat i 9-12. Zajęcia w poniedziałki.

Reklama

➡️WARSZTATY CERAMICZNE – zajęcia z gliną są kreatywną zabawą, gimnastyką dla dłoni. Równolegle z pracą manualną, dzieci zapoznają się z teorią, historią i tajemnicami dotyczącymi ceramiki. Nasza pracownia ceramiki to miejsce, gdzie można miło spędzić czas, nauczyć się lepienia z gliny, stworzyć unikatowe przedmioty artystyczne. Zapraszamy na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych.

➡️STUDIO TAŃCA – INDIGO DANCE ART FACTORY – zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.
Zajęcia w środy i w piątki:
KIDSY (5-7 lat) DZIECI (8-11 lat) JUNIORZY (12+)
Spotkanie informacyjne we wtorek 13 września o godz. 17:00 w sali widowiskowej ŁDK.

➡️Najmłodsze dzieci, które chcą spróbować swoich sił w tańcu nowoczesnym zapraszamy na zajęcia do SZKÓŁKI TAŃCA INDIGO DANCE ART. W trakcie energicznych zajęć Twoje dziecko pozna podstawowe kroki i figury tańca nowoczesnego w połączeniu do rytmicznych i najbardziej znanych utworów. Zajęcia raz w tygodniu.
Spotkanie informacyjne we wtorek 13 września o godz. 17:00 w sali widowiskowej ŁDK.

➡️KÓŁKO MUZYCZNE- GITARA, grupowe zajęcia nauki gry na instrumencie, pozwalające na zdobywaniu nowych umiejętności oraz rozwijaniu posiadanych.
Spotkanie informacyjne we wtorek 13 września o godz. 17:30 w sali klubowej ŁDK.

➡️KÓŁKO MUZYCZNE- PERKUSJA, grupowe zajęcia nauki gry na instrumencie, pozwalające na zdobywaniu nowych umiejętności oraz rozwijaniu posiadanych.
Spotkanie informacyjne we wtorek 13 września o godz. 17:30 w sali klubowej ŁDK.

➡️STUDIO PIOSENKI – Marzy ci się wykonywanie ulubionych piosenek? Nauka kontrolowania głosu? Rozwijania wokalnych umiejętności pod okiem instruktora? Nic prostszego – przyjdź, zapisz się i śpiewaj!
Spotkanie informacyjne we wtorek 13 września o godz. 17:30 w sali klubowej ŁDK. Od zapisów do występów na scenie dzieli Cię tylko mały krok, wykonaj go! Zapraszamy!

➡️ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ZIEMI ŁOSICKIEJ – PANOWIE POSZUKIWANI! Masz poczucie rytmu, gotowość do pracy, uśmiech – dołącz do nas! Zapraszamy do grupy tanecznej oraz grupy wokalnej. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, występy na małych i dużych scenach, grono nowych przyjaciół.

➡️ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA MAŁA ZIEMIA ŁOSICKA – oferujemy ciekawe zajęcia rozwijające muzykalność, sprawność ruchową i kreatywność. Kształtujemy w najmłodszych świadomość rodzimej kultury i tradycji. Występy na scenie dodają pewności siebie, a międzynarodowe festiwale folkloru dostarczają niezapomnianych przygód.
Zapraszamy również instrumentalistów grających na: kontrabasie, flecie, klarnecie i trąbce.

➡️ŁOSICKIE STUDIO TEATRALNE – jeżeli Twoje dziecko lubi twórcze działanie i pracę w grupie, namów je, aby spróbowało swoich sił na scenie. Dzięki zajęciom dziecko rozwinie swoje zdolności interpersonalne, uruchomi głos i ciało oraz nauczy się używać swoich emocji.
Oprócz poszerzania predyspozycji aktorskich, horyzontów artystycznych i kulturalnych, na zajęciach dzieci ćwiczyć będą zdolność i technikę zapamiętywania, koncentrację oraz zdrową sylwetkę.
Zajęcia od października, zapisy do końca września.

➡️MUZYKA DLA SMYKA – zajęcia umuzykalniające dla małych dzieci wraz z rodzicami (dziadkami), śpiewanki, pokazywanki, muzyczne wyliczanki…, zajęcia w godzinach porannych raz w miesiącu.

➡️UNIWERSYTET III WIEKU – spotkania, wykłady, filmy, warsztaty, zajęcia stałe. Zapisy do 30 września. Inauguracja nowego roku akademickiego odbędzie się 22 września o godz. 15:00 w sali widowiskowej ŁDK.
Wszelkie zgłoszenia przyjmuje oraz odpowiada na pytania w sekretariacie p. Waldek, tel. 83 359 05 09, 531 257 246 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:30). ZATEM… DO ZOBACZENIA W ŁDK

Reklama
Poprzedni artykułTransport FTL,transport LTL, doładunki – Simplylog
Następny artykułPożegnanie lata, dożynki parafialne i „Narodowe Czytanie” w Sarnakach