Pił piwo pod sklepem – dostał mandat

0
548

W mijajacym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwa rowerzystka
22 kwietnia 2022 r. w Krzywośnitach, 53-letnia mieszkanka gminy Huszlew kierowała rowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Reklama

Pożar
23 kwietnia 2022 r. w Łosicach doszło do pożaru domu i przyległego garażu. Spaleniu uległ dach i poddasze domu oraz dach garażu. KPP w Łosicach wyjaśnia przyczyny i okoliczności zdarzenia, nikt nie odniósł obrażeń.

Kradzież
25 kwietnia 2022 r. doszło do kradzieży wózka sklepowego w jednym z łosickich marketów. Sprawcą okazał się 72-letni mieszkaniec Łosic, został ukarany mandatem.

Zakłócenie porządku
26 kwietnia 2022 r. łosiccy policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który wszczął awanturę na terenie urzędu w Huszlewie, domagając się pomocy finansowej, głośno krzyczał i nie chciał wyjść z pomieszczenia. Za zakłócenie porządku publicznego 55-latek został ukarany mandatem.

Spożywanie alkoholu w niedozwolonym miejscu
26 kwietnia 20222 r. łosiccy dzielnicowi weryfikując zgłoszenie na krajowej mapie zagrożeń bezpieczeństwa interweniowali wobec mężczyzny, który w Dubiczach pił piwo pod sklepem. 59-latek został ukarany mandatem.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułPolsko – kanadyjskie wsparcie uchodźców
Następny artykułApel o nieupublicznianie zdjęć obrazujących ruchy wojsk i ich lokalizację