Pijany 65 latek trzeźwiał w areszcie

0
411

W zeszłym tygodniu funkcjonariusze policji interweniowali w następujących zdarzeniach:

Kradzieże
W dn. 05/06 sierpnia 20222 r. w Mostowie, nieznany  sprawca ukradł z nieogrodzonej posesji trampolinę, wąż ogrodowy oraz warzywa. 66-letnia pokrzywdzona oszacowała straty na 600 zł.

Reklama

W okresie od 10 kwietnia do 6 sierpnia 2022 r. w lesie w Mierzwicach Kolonii nieznany sprawca wyciął i ukradł kilkadziesiąt drzew różnych gatunków. Pokrzywdzony mieszkaniec powiatu radomskiego oszacował straty na 10 tys. zł.

Oszustwo
6 sierpnia 2022 r. 45-letni mieszkaniec Łosic zamówił na jednym z portali internetowych bluzę, za którą zapłacił 250 zł za pomocą kodu i pomimo wpłaty zamówionego przedmiotu nie otrzymał.

Zatrzymany poszukiwany
9 sierpnia 2022 r. w Łosicach, funkcjonariusze łosickiej patrolówki działając na podstawie sądowego nakazu zatrzymali poszukiwanego 26-letniego mieszkańca Łosic.

Nietrzeźwy kierowca
10 sierpnia 2022 r. w Rozwadowie, 75-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego kierował dacią w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Usiłowanie kradzieży z włamaniem
14 sierpnia w Rzewuszkach nieznany sprawca próbował wyważyć drzwi wejściowe oraz wybił szybę w oknie niezamieszkałego domu, jednak z jego wnętrza nic nie ukradł ze względu na niepokonanie zabezpieczeń.

Nieobyczajny wybryk
15 sierpnia 2022 r. patrol policji został wezwany do leżącego na trawie w Huszlewie mężczyzny. Policjanci zastali we wskazanym miejscu leżącego przy rowerze pijanego 65-latka, który ze względu na stan upojenia alkoholowego nie był w stanie poddać się badaniu stanu trzeźwości. W obecności funkcjonariuszy mężczyzna wyrzucił z koszyka rowerowego puste puszki i butelki na trawnik, i pomimo bełkotliwej mowy używał wulgaryzmów, został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułFilm balkonowy w cyklu Kultura Dostępna w kinie Helios!
Następny artykułMazowsze. Wiadomości z regionu