Oszustwa, kradzieże i włamania

0
796

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierowca
29 października w Łosicach, 27-letni mieszkaniec gminy Olszanka kierował audi w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Reklama

Zatrzymany poszukiwany
30 października w Sarnakach, łosiccy dzielnicowi działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 35-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Mężczyzna po uiszczeniu zaległej grzywny został zwolniony.

Kradzież drzewa
25-29 października w Kózkach nieznany sprawca wyciął i zabrał z lasu osiem dębów. Pokrzywdzeni, 56 i 58-letni mieszkańcy gminy Sarnaki oszacowali straty na 15 tys. zł.

W okresie od 20 września do 29 października, w Krzywośnitach, nieznany sprawca wyciął i zabrał z lasu trzy dęby. Pokrzywdzony, 46-letni mieszkaniec gminy Huszlew oszacował straty na 18 tys. zł.

Kradzież
W okresie od 30 października do 3 listopada w Kózkach, nieznany sprawca ukradł ok. 30 metrów światłowodu na szkodę firmy handlowo – usługowej. Właściciel firmy oszacował straty na 4 tys. zł.

Oszustwo
4 listopada w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. 34-letni mieszkaniec gminy Olszanka zamówił telefonicznie a następnie mailowo ponad 1800 sztuk opakowań rękawic lateksowych, dokonał przedpłaty w kwocie ponad 16 tys. zł, jednak zamówionego towaru nie otrzymał.

Kradzież z włamaniem
5 listopada w Kobylanach, nieznany sprawca wyłamał kłódkę w drzwiach stojaka na butle gazowe i ukradł 8 butli. 50-letnia pokrzywdzona oszacowała straty na 3 tys. zł.

Kradzież
5 listopada w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży, zaistniałej w Bachorzy. Nieznany sprawca ukradł z niezabezpieczonych koparek 200 litrów oleju napędowego, powodując straty o łącznej wartości 1600 zł na szkodę 59-letniego mieszkańca Łosic.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułTAXI BAGAŻOWE – PRZEWÓZ RZECZY BAGAŻÓWKA – TRANSPORT WIKI
Następny artykułListy do M 5 – wygraj bilety