Oszustwa, kradzieże i włamania

0
774

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierowca
29 października w Łosicach, 27-letni mieszkaniec gminy Olszanka kierował audi w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Zatrzymany poszukiwany
30 października w Sarnakach, łosiccy dzielnicowi działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 35-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Mężczyzna po uiszczeniu zaległej grzywny został zwolniony.

Kradzież drzewa
25-29 października w Kózkach nieznany sprawca wyciął i zabrał z lasu osiem dębów. Pokrzywdzeni, 56 i 58-letni mieszkańcy gminy Sarnaki oszacowali straty na 15 tys. zł.

W okresie od 20 września do 29 października, w Krzywośnitach, nieznany sprawca wyciął i zabrał z lasu trzy dęby. Pokrzywdzony, 46-letni mieszkaniec gminy Huszlew oszacował straty na 18 tys. zł.

Kradzież
W okresie od 30 października do 3 listopada w Kózkach, nieznany sprawca ukradł ok. 30 metrów światłowodu na szkodę firmy handlowo – usługowej. Właściciel firmy oszacował straty na 4 tys. zł.

Oszustwo
4 listopada w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. 34-letni mieszkaniec gminy Olszanka zamówił telefonicznie a następnie mailowo ponad 1800 sztuk opakowań rękawic lateksowych, dokonał przedpłaty w kwocie ponad 16 tys. zł, jednak zamówionego towaru nie otrzymał.

Kradzież z włamaniem
5 listopada w Kobylanach, nieznany sprawca wyłamał kłódkę w drzwiach stojaka na butle gazowe i ukradł 8 butli. 50-letnia pokrzywdzona oszacowała straty na 3 tys. zł.

Kradzież
5 listopada w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży, zaistniałej w Bachorzy. Nieznany sprawca ukradł z niezabezpieczonych koparek 200 litrów oleju napędowego, powodując straty o łącznej wartości 1600 zł na szkodę 59-letniego mieszkańca Łosic.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.