Nagły zgon w Starej Kornicy

4
2470
W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:
Nagły zgon
26 sierpnia 2019 roku w miejscowości Stara Kornica, podczas spotkania towarzyskiego w świetlicy wiejskiej nastąpił zgon, 24 letniego mieszkańca tej gminy. Pomimo podjętej reanimacji nie zdołano przywrócić funkcji życiowych mężczyźnie. Na miejscu policjanci wykonali czynności pod nadzorem prokuratora rejonowego. Ciało zostało zabezpieczone w prosektorium Szpitala Miejskiego w Siedlcach.
Nietrzeźwy rowerzysta
27 sierpnia 2019 roku w Łosicach na ulicy Majora Zenona, 20 letni mieszkaniec Łosic kierując rowerem najechał na zaparkowany motorower. Mężczyzna z niegroźnymi obrażeniami został przewieziony do łosickiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,36 promila alkoholu w organizmie.
Nietrzeźwy traktorzysta
28 sierpnia 2019 roku w miejscowości Chłopków, 54 letni mieszkaniec gminy Platerów kierował po drodze publicznej ciągnikiem rolniczym marki Ursus będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1,72 promila alkoholu w organizmie. Ponadto jak ustalili policjanci mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania ciągnikiem.
Kolizja z sarną
30 sierpnia 2019 r. w Łosicach na ul. Lubelskiej, 23 letni obywatel Łotwy kierując samochodem osobowym marki Saab uderzył w sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię.  Kierujący był trzeźwy, wskutek zderzenia uszkodzeniu uległ pojazd.
asp. szt. Tomasz Zozula
Reklama
Poprzedni artykułWydzierżawię działkę pod fotowoltaikę
Następny artykułSprzedam dereń ekologiczny

4 KOMENTARZE

  1. Spotkanie towarzyskie miało miejsce w altance przy świetlicy wiejskiej a nie w świetlicy wiejskiej w roli ścisłości.

    • Naprawdę nie było nikogo dookoła żeby mu pomóc? Ponoć się zaktrzusił..

      • Proszę osoby, których nie było na miejscu o zaprzestanie pisania głupich komentarzy bo to nie pomoże zmarłemu. Tylko osoby, które były tam łącznie ze mną wiedzą jak było. Nie potrzebujemy tu kolejnych 100-tu koloryzowanych wersji wymyślonych przez zawistnych i dociekliwych ludzi.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.