Miłosna Osiecka

0
137

Liryczny, romantyczny, nostalgiczny. Po prostu miłosny. Taki jest najnowszy koncert Katarzyny Żak, który zaplanowano 14 lutego w Łosickim Domu Kultury. Aktorka, która ma już na swoim koncie dwie płyty, tym razem sięgnęła po Osiecką. Koncert zatytułowała „Miłosna Osiecka”.

– Wybrałam utwory, które są mi najbliższe – wyznaje. I zaśpiewałam je w sposób osobisty, niemal intymny. Jakby to były moje historie. Wydarzeniem na pewno są dwa nowe teksty Poetki, które zostały podarowane przez Fundację Okularnicy. Pierwszy to „Miłości potrzebna jest epika”, do którego nikt dotąd nie napisał muzyki. Zrobił to teraz muzyk i kompozytor Witold Cisło. Drugi to tekst piosenki „Sprzedam cię” dawno wydany w tomiku poetyckim Agnieszki Osieckiej a teraz Hadrian Tabęcki ozdobił go pięknymi nutami. Przepiękne aranżacje wszystkich 14 utworów koncertu stworzył świetny akordeonista Bartłomiej Krauz.

Reklama

W koncercie usłyszymy również m.in: „Małgośkę”, „Na całych jeziorach Ty”, „Szpetni czterdziestoletni”, „Okularnicy”, „Weselne dzieci”, „Siedzę w Mławie”, „Wariatkę”, „Balladę wagonową”.

Katarzynie Żak towarzyszy zespół pod kierunkiem wspaniałego akordeonisty Bartłomieja Krauza w składzie: Hadrian Filip Tabęcki- piano, Witold Cisło – gitara basowa i Piotr Malicki – gitara.

Bilety na łosicki Walentynkowy koncert Katarzyny Żak już w sprzedaży!

Zapraszamy do sekretariatu Łosickiego Domu Kultury (poniedziałek – piątek w godz. 8:30 – 18:00).

Informacje i rezerwacje telefoniczne: tel. 537 257 246, 83 359 05 09.

 

Cena biletu:✔ 40 zł – przedsprzedaż ✔ 50 zł – w dniu koncertu

Reklama
Poprzedni artykułŁosickie kolędowanie
Następny artykuł25 lat razem – Kabaret pod Wyrwigroszem