Łosickie kolędowanie

36
311

Już 15 stycznia w miejscowym kościele pw. Trójcy Świętej odbędzie się „Łosickie Kolędowanie”. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem honorowym burmistrza Mariusza Kucewicza.

– W pierwszej części wspólnie obejrzymy wyjątkowe, bajkowo – tradycyjne jasełka w wykonaniu uczniów z klasy IIb i IVb Szkoły Podstawowej nr 1 w Łosicach, przygotowane przez: Annę Dunajewską, Katarzynę Tyszko, Małgorzatę Bobryk oraz Joannę Olizaruk. Młodzi aktorzy, przybywając do stajenki, przyniosą narodzonemu Jezusowi dary, a razem z nimi mądre życiowe przesłania… – zachęca do obejrzenia przedstawienia Dorota Kozłowska, dyrektorka ŁDK.

W drugiej części koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w klasycznych i nowych aranżacjach, a wykonają je łosiccy artyści: Schola Parafii Trójcy Świętej, Studio Piosenki ŁDK, Zespół Pieśni i Tańca Mała Ziemia Łosicka oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej. Na finał koncertu wystąpi Chór Parafialny „Adoramus” pod dyrekcją Mirosława Odoszewskiego.

Kolędowanie rozpocznie się 15 stycznia o godz. 18.0 w kościele pw. Trójcy Świętej

Reklama

36 KOMENTARZE

  • E, onuco spadaj stąd! Idź do swojej kochanej opozycji, co to razem z PiSem przyjęli niekonstytucyjną ustawę o SN (wstrzymując się od głosu przyczynili się do złamania prawa). Oczywiście to wszystko za zgodą UE

    • Tak, Szkło kontaktowe, czyli jeden z najbardziej propagandowych i boomerskich programów w Tusk Vision Network. Powiedz mi Anonimku, czemu Twoja kochana opozycja nie zablokowała niekonstytucyjnej ustawy o SN. Przecież o tym, że jest konstytucyjna mówi prezes NSA, pierwszy prezes SN i środowisko prawnicze. Przecież PiS nie miało większości, wystarczyło zagłosować przeciw i byłoby po tym narzuconym przez UE „bublu” prawnym. Czemu Anonimie opozycja i UE łamie polskie prawo?

   • Zywot tej ustawy nie jest jeszcze przesadzony. Poprawki ktore wprowadzila opozycja w Sejmie, PiS wszystkie odrzucil. Teraz ta ustawa bedzie procedowana w Senacie. Zobaczymy jak postapi PiS, kiedy ona wroci z powrotem do Sejmu. Na samym koncu wypowie sie jeszcze „obronca konstytucji ” pan Prezydent AD. A wiec panie Czytelniku: NIE PANIKUJ !!!!!! Ta PiS-owska holota pograza sie coraz bardziej …….

    • A łącznie z PiSem pogrąża się i opozycja. Ich obowiązkiem było zagłosować przeciw. Bo ich poprawki również nie są zgodne z konstytucją to raz. A dwa UE i tak uzna, że to za mało. Taka prawda Anonimie

  • Po ostatnich prawie 85 latach okupacji (najpierw niemiecko-radzieckiej, potem radzieckiej, teraz pokomunistycznej i europejskiej) jest ciężko, ale jakoś się trzymamy. A u Ciebie jak tam w tym Twoim Nowosybirsku, czy Jakucji?

 1. Dzisiaj, najlepszy program publicystyczno-satyryczny w historii telewizji w Polsce, fetuje 18 lat swego istnienia. Zycze im „sto lat” i zapraszam wszystkich do ogladania. Codziennie o 22-giej na TVN24.

 2. Kiedy WOSP gra dla nas wszystkich, pisowscy poslowie glosuja za bezkarnoscia pana Prezesa. Lex Kaczynski zapewnia ze bedzie mogl klamac i obrazac kazdego bez ponoszenia konsekwencji. Wiadomo: „Dobra pis-owska zmiana” trwa nadal ….. dla pisowskiej holoty !!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.