Łosice jednoczą siły na rzecz WOŚP: Charytatywna fala wsparcia dla chorych na choroby płuc

0
160

Łosice przygotowują się do jednego z najważniejszych wydarzeń charytatywnych w kraju, które odbędzie się w nadchodzącą niedzielę, 28 stycznia. 40 oddanych wolontariuszy wyruszy na ulice miasta i okolic powiatu łosickiego, by zebrać fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc, poprawiając życie pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

W tradycyjnej charytatywnej solidarności do akcji włączają się również przyjaciele z terenu powiatu łosickiego, a mianowicie: Zespół Oświatowy w Niemojkach, Szkoła Podstawowa w Olszance, Szkoła Podstawowa w Huszlewie oraz Szkoła Podstawowa nr 1 i nr 2 w Łosicach.

Reklama

Od godziny 15:30 w sali widowiskowej ŁDK rozpocznie się impreza kulturalna, w trakcie której zespoły muzyczne, grupy taneczne, a także utalentowany zespół DWIE KROPKI zaprezentują się publiczności.

Między artystycznymi występami odbędą się licytacje gadżetów WOŚP oraz innych unikalnych przedmiotów, a także przysmaków i usług przekazanych przez hojnych darczyńców.

Warto także odwiedzić hol dolny ŁDK w godzinach 9:00-13:00 oraz 15:30-18:00, gdzie Panie z KGW z gminy Łosice serwować będą przepyszne ciasta, ciasteczka oraz tradycyjne pierogi.

Dodatkowe atrakcje obejmują możliwość pomorsowania na Zalewie Łosickim od godziny 15:00 z Morsami Łosice, a od godziny 16:00, na holu dolnym, zapraszamy do stoiska profilaktycznego KP Policji w Łosicach oraz na widowiskowy pokaz OSP Niemojki.

Nie trzeba czekać do niedzieli – już teraz można wesprzeć akcję, szukając firmowych puszek stacjonarnych w sklepach: WOKAS Łosice, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Grzegorz Biernacki, a także w KP Policji w Łosicach. W niedzielę, zasilić szlachetny cel można będzie również na Strzelnicy w Chłopkowie.

Zapraszamy serdecznie i czekamy na Was! Pamiętajcie, 28 stycznia liczy się każda złotówka!

Reklama
Poprzedni artykułTerytorialsi 5 Mazowieckiej Brygady OT grają razem z WOŚP!
Następny artykułZaproszenie na Noc Horrorów w Kinie Helios: Romantyzm w innej odsłonie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.