Kradzież z włamaniem, oszustwo i kolizje

0
821

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież z włamaniem
18 października 2021 r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży z włamaniem na terenie Hruszewa. Nieznany sprawca, po uprzednim wyważeniu drzwi w budynku gospodarczym dokonał kradzieży roweru m-ki Streetcoach. 55-letni pokrzywdzony oszacował straty na 750 zł. KPP w Łosicach prowadzi postepowanie w tej sprawie.

Reklama

Zdarzenie drogowe
18 października 2021 r. w Łosicach, na skrzyżowaniu ul. Narutowicza i ul. Piłsudskiego, kierująca volkswagenem, 68-letnia mieszkanka Łosic, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej Hondzie, kierowanej przez 54-letniaą mieszkankę powiatu siemiatyckiego, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Obydwie kierujące były trzeźwe, nikt nie odniósł obrażeń, kierująca volkswagenem została ukarana mandatem.

Oszustwo
20 października 2021 r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. 36-letnia mieszkanka gminy Łosice za pośrednictwem mediów społecznościowych zamówiła wielofunkcyjne urządzenie kuchenne i pomimo dokonania przelewu nie otrzymała zamówionego towaru. Kobieta straciła 3500 zł. KPP w Łosicach prowadzi postepowanie w tej sprawie.

Zatrzymany poszukiwany
21 października 2021 r. , łosiccy dzielnicowi, działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 22-letniego mieszkańca gminy Platerów. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

Zdarzenie drogowe
23 października 2021 r., w Łosicach, na parkingu przy ul. Powstania Styczniowego, kierujący nieustalonym pojazdem nie zachował ostrożności i uderzył w zaparkowanego mercedesa, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułNowoczesne donice, fontanny, oczka wodne
Następny artykułStrażak Sam – wygraj bilety