Multiinstrumentalista z doświadczeniem scenicznym, wokalista, muzyk sesyjny, akompaniator, kompozytor a przy tym certyfikowany instruktor rytmiki i instruktor zajęć muzycznych – czyli On – Konrad Górzyński, wydał właśnie swoją pierwszą płytę pt. „Czas Kwarantanny”.

Reklama

Muzyką zaczął zajmować się bardzo wcześnie – pochodzę z rodziny o wielopokoleniowej tradycji muzycznej (Tadeusz Górzyński – skrzypek, kompozytor, Władysław Górzyński – dyrygent, Zdzisław Górzyński – dyrygent). Dało mi to możliwość poznania techniki gry na wielu instrumentach i poznania wielu stylów muzycznych, które wykorzystuję w swojej twórczości – wyjawia Konrad.

Brał udział w ciekawych muzycznych projektach m.in. Bricks oraz The Punitive.

Od kilku lat pracuje w Domu Kultury, gdzie spełnia się jako instruktor muzyczny, prowadząc studio piosenki, warsztaty gitarowe, dziecięcy zespół ludowy i zajęcia rytmiczne z dziećmi w przedszkolach. Pracuje również jako muzyk sesyjny, pisze teksty, muzykę i sam też jest  wykonawcą.

Nowa płyta Konrada pt. „Czas Kwarantanny” dostępna jest już w wersji fizycznej. Została wydana w limitowanej edycji 200 egzemplarzy – podsumowuje oraz zamyka pewien okres twórczości – mówi Konrad. – Powstała w czasie „covidowej” izolacji, a każdy kawałek to krótkie podsumowanie danego momentu. Każda z płyt jest ręcznie numerowana, a w środku znajdziecie unikatową dedykację napisaną przeze mnie dla każdego, kto zdecyduje się na krążek – dodaje.
Co zrobić, żeby wejść w posiadanie płyty? Wystarczy napisać do Konrada w prywatnej wiadomości wraz z proponowaną przez Was treścią dedykacji i imieniem osoby, do której płyta ma trafić!
Konrad dziękuje  wszystkim, którzy razem z nim ze czekali na wydanie albumu. szczególne podziękowania kieruje do:
  • Piotr Dylan Sidorowicz – Drummer za piękne bębenki do 4/5 utworów! (Kondziu, już ogarniam, nagrywamy! -Piotrek.. ale to już się nagrało)
  • Paul Odoszewski Music za pomoc w produkcji bębenków Piotrusia, drugi wokal w HANNO, miks utworu i piękne pianinko!
  • Odoszewski Piotrek za 4/5 miksów i masterów (3:40 Kondziu sprawdź czy Ok)
  • Gozdekza master kawałka HANNO!
  • Natalia Trocewicz za damski wokal w utworze KŁAMSTWO!
  • Stecki FILM za teledysk do utworu KŁAMSTWO oraz zaangażowanie w całość projektu!
  • Alicja Górzyńska kochana żono, gdyby nie Ty to odkładałbym w nieskończoność wydanie albumu, lub wcale go nie wydał!
  • Rafał Panasiuk za totalnie wszystko, za niesamowite wsparcie, za to, że byłeś i jesteś w najważniejszych dla mnie chwilach i cierpliwość (Kondziu… to już 30 poprawka)
  • Rude Kadry – Joanna Gąska za wsparcie i fantastyczną sesję zdjęciową!

Reklama
Poprzedni artykułKUPIĘ WOJSKOWE STARE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE,DYPLOMY TELEFON 694972047
Następny artykułSzukamy osób do prostej pracy zdalnej, wykonywanej przez internet