Kłusownik zatrzymany

0
1168

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kłusownictwo
3 stycznia, 64-letni mieszkaniec  powiatu łosickiego dokonał nielegalnego połowu ryb metodą „na szarpaka” na rzece Bug w Mierzwicach. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy Państwowej Straży Rybackiej i przekazany łosickim policjantom. Odpowie za kłusownictwo rybackie, za co grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Zdarzenia drogowe
3 stycznia w Kózkach, wprost pod nadjeżdżającego volkswagena, kierowanego przez 66-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, wbiegł łoś, w wyniku czego doszło do uszkodzenia pojazdu. Kierowca nie odniósł obrażeń, zwierzę uciekło w kierunku lasu.

Oszustwo
5 stycznia w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony 40-letni mieszkaniec gminy Platerów, na jednym z portali społecznościowych kupił ekspres do kawy, za który zapłacił 600 zł, jednak zamówionego towaru nie otrzymał.

Oszustwo
6 stycznia  w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie internetowym. Cyberprzestępca za pomocą popularnego komunikatora uzyskał dostęp do konta  22-letniej mieszkanki gminy Stara Kornica, następnie rozesłał wiadomości  prosząc znajomych pokrzywdzonej o udostępnienie kodu BLIK. Konsekwencją nierozważnego udostępnienia kodu była utrata pieniędzy z konta w wysokości ponad 430 zł.

Nietrzeźwy kierowca
8 stycznia, w Starej Kornicy, 62-letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierował BMW w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,46 promila alkoholu w organizmie.

mł. asp. Weronika Wujek

Reklama
Poprzedni artykułMonocykl elektryczny King Song S-18
Następny artykułSchody Rintal przeciwdziałamy inflacji obniżamy ceny