Gramy dla Kamila!

0
147

Już w najbliższą niedzielę hala sportowa w Lipnie stanie się areną wyjątkowego wydarzenia. O godzinie 10:00 rozpocznie się charytatywny turniej piłki siatkowej pod hasłem „Gramy dla Kamila”. Celem tej inicjatywy jest wsparcie Kamila Franczuka, który potrzebuje kosztownego leczenia.

Leczenie Kamila Franczuka wymaga znacznych środków finansowych, na które rodzina Kamila nie jest w stanie sama zebrać. Dlatego też lokalna społeczność postanowiła zorganizować turniej, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie jego terapii.

Reklama

Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00, a wpisowe od drużyny wynosi 300 złotych. W czasie trwania wydarzenia odbędzie się również zbiórka do puszki, dzięki której każdy uczestnik oraz kibic będzie mógł dołożyć swoją cegiełkę do tej szlachetnej inicjatywy.

Organizatorzy zachęcają wszystkich miłośników sportu do udziału w turnieju, jak również do wsparcia akcji poprzez darowizny. Zapisy drużyn są nadal otwarte, a zainteresowani mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: 517-716-728.

Przypominamy też, że ciągle trwa zbiórka -> TUTAJ

Utworzono też grupę licytacyjną -> TUTAJ

Reklama
Poprzedni artykułMaraton grozy w siedleckim Heliosie
Następny artykułW SZCZEGÓLNOŚCI MAMY GOTOWE OFERTY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj