BEZPŁATNA SZKOŁA MŁODYCH LIDERÓW

0
75

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej Szkole Młodych Liderów! Daje ona szansę poznania najważniejszych instytucji biznesowych, politycznych i analitycznych od kuchni.

Organizatorzy przygotowali cykl warsztatów, wykładów i spotkań, które pozwolą uczestnikom lepiej zrozumieć otaczającą ich rzeczywistość. Część wyjazdowych zajęć odbędzie się w Gdańsku i Krakowie.

Reklama

Projekt „Dojrzały Patriotyzm – Szkoła Młodych Liderów” realizowany jest dzięki Funduszowi Patriotycznemu Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego przez Fundację Aktywny Mińsk Mazowiecki we współpracy z Fundacją Hagia Marina i przy wsparciu Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu oraz Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej.

– Odwiedzimy miejsca ważne dla nas Polaków, w tym te związane z ruchem „Solidarności”. Nasi eksperci opowiedzą, jak być aktywnym uczestnikiem życia publicznego, a nasi trenerzy nauczą Was, jak dobrze przemawiać i skutecznie przekonywać innych do swoich racji. Szkoła Liderów to propozycja dla tych, którzy chcą zmienić coś w swoim otoczeniu. Jeżeli jesteś osobą aktywną, zaangażowaną i chcesz działać społecznie, już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy! – zachęcają Organizatorzy

Czterdzieści wybranych w procesie rekrutacji młodych osób ze wschodnich powiatów województwa mazowieckiego weźmie udział w bezpłatnych warsztatach poświęconych rozwijaniu zdolności przywódczych, a także poznawaniu historii Polski i zagadnień społecznych. – Naszą ideą jest kształcenie młodego pokolenia do pełnienia funkcji publicznych poprzez przekazanie praktycznych umiejętności z zakresu ekonomii, spraw społecznych, administracji i samorządu, polityki, komunikacji oraz dyplomacji. Szkoła Młodych Liderów poprzez warsztaty, dyskusje i spotkania z ludźmi ze świata biznesu, polityki, dyplomacji, a także środowiska akademickiego pozwoli uczestnikom zdobyć kompetencje oraz kontakty niezbędne do późniejszej pracy – wyjaśniają Organizatorzy.

Na rynku pracy ukończone studia nie dają już gwarancji zatrudniania. Potrzeba czegoś więcej. Szkoła Młodych Liderów daje możliwość zdobycia unikalnych kompetencji i poznania ludzi z najważniejszych szczebli administracji, polityki i biznesu. Dlatego warto już dzisiaj rozwijać swoje kompetencje i korzystać z wiedzy doświadczonych profesjonalistów!

Rekrutacja trwa do 20 sierpnia!
https://szkolaliderow.org

Reklama
Poprzedni artykułDachy, Rynny, Blachy, Elewacje – montaż 8%
Następny artykułSuszarka do Owoców Warzyw Ziół Grzybów 6 półek