Bez prawka ale za to z narkotykami

1
704

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach.

Kierowca „na zakazie” i z narkotykami
31 stycznia 2022 r. w Łosicach, 26-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował audi pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto okazało się, że posiadał przy sobie środki psychotropowe – ponad 7 gramów amfetaminy i prawie 4 gramy mefedronu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, usłyszał już zarzuty.

Reklama

Oszustwo
W dniach 31 stycznia – 1 lutego 2022 r. na jednym z portali internetowych osoba podająca się za mieszkańca województwa pomorskiego zamieściła ogłoszenie dotyczące sprzedaży mercedesa o wartości niespełna 15 tys. zł. 30-letni mieszkaniec Łosic wpłacił zaliczkę w kwocie 1000 zł na podane konto bankowe, po czym kontakt ze sprzedającym się urwał. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Uszkodzenie mienia
3 lutego 2022 r. w Huszlewie, nieznany sprawca wybił szybę tylnej klapy bagażnika i szyby przedniej w zaparkowanym w przydomowym niezamkniętym garażu, samochodzie m-ki VW. 61-letni pokrzywdzony oszacował straty na 900 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwi kierowcy
3 lutego 2022 r. w Huszlewie, 53-letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował oplem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

6 lutego 2022 r. w Olszance, 46-letni mieszkaniec gminy Olszanka kierował hondą w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,1 promila alkoholu w organizmie.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułZestaw mebli ogrodowych Casablanca z 2 ławkami i 2 fotelami i kompletem poduch
Następny artykułOTWARTY FERYJNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

1 KOMENTARZ

  1. Może cierpiał na depresję to miał ze sobą psychotropy. W tym kraju ciężko wytrzymać.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.