Reklama

Zaproszenie na koncert kolęd w ŁDK

19/01/2013 13:46

W programie wystąpią: - laureaci V Powiatowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, - Jasełka Musicalowo - Musical Jasełkowo w wykonaniu NGE Dobry Skład, reżyseria: Monika Kieliszek, Aleksandra Piałucha, Anna Tkaczuk, - gwiazda wieczoru: ZESPÓŁ w SKŁADZIE Zespół w składzie - ten projekt o nietypowej nazwie jest stworzony przez muzyków na co dzień grających w Armii, 2TM2,3 , Deus Meus, Arce Noego, Chromosomos, Five O’Clock Orchestra,Siódmy Pokój, Trio Siergieja, Natanael, współpracujący również z Mieczysławem Szcześniakiem, Justyną Steczkowską, Urszulą Dudziak, Maleo Reggae Rockers, Habakukiem, Krzakiem, Januszem „Janiną” Iwańskim i wieloma innymi artystami. Zespół powstał w 2003 roku i jest projektem „sezonowym” , koncertując tylko w okresie bożonarodzeniowym, grając i śpiewając kolędy zaaranżowane na własną nutę. Skład: Kasia Bogusz - śpiew, Robert Drężek - gitary, Krzysztof Kmiecik - bas, Łukasz Kluczniak - saksofon + piano, Daniel Pomorski - trąbka + piano, Przemysław Pacan - perkusja, Krzysztof Kaźmierczak - realizator dźwięku.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości