Reklama

Zakończenie sezonu wakacyjnego

11/09/2023 13:28
"Zakończenie sezonu wakacyjnego" pod takim hasłem, w sobotę 16 września odbędzie się wydarzenie skierowane do dzieci i młodzieży, zorganizowane przez ich równieśników z Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Łosice. Na placu przy Zespole Szkół nr 1 w Łosicach przygotowano wiele atrakcji m.in. turniej piłki nożnej, animacje dla najmłodszych oraz koncerty. Na zakończnie organizatorzy zapraszają na seans w kinie plenerowym. Na wydarzenie zapraszają Burmistrz Miasta i Gminy Łosice oraz Młodzieżowa Rady Miasta i Gminy Łosice. Zadanie "Zakończenie sezonu wakacyjnego" jest współfinasowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego #Mazowszepomaga, #programywsparcia, #solidarnośćmazowiecka

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości