Reklama

Wyśpiewali listy do Boga

06/05/2014 16:46

W niedzielę, 4 maja w Łosickim Domu Kultury miał miejsce  niezwykły koncert w którym artyści wyśpiewali swoje listy do Boga.

Chór parafialny Adoramus pod batutą Mirosława Odoszewskiego towarzyszył artystkom: Marysi Osińskiej, Gabrieli Kardacz, Oli Stefaniuk oraz Justynie Grzywaczyk. Mogliśmy posłuchać znanych i mniej znanych kompozycji pieśni religijnych w oryginalnych aranżacjach. Całość występów uświetnili wspaniali muzycy w składzie: Paweł Odoszewski, Robert Protasewicz, Andrzej Maleńczuk, Marek Matwiejczyk. Gratulujemy profesjonalizmu i wielkiej wrażliwości.

Reklama

[nggallery id=196]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości