Reklama

Wypłyń na głębię - PAPIESKIE ŁOSICE

23/04/2014 10:06

W imieniu Organizatorów zapraszamy serdecznie na dekanalno-powiatowe obchody kanonizacji Jana Pawła II. W trzydniowym programie przewidziane koncerty i czuwanie modlitewne. 

Ponadto w ramach obchodów kanonizacji Jana Pawła II, 3 maja w kościele pw. Trójcy Świętej o godz. 19:00 odbędzie się koncert pod tytułem Santo Subito podczas którego wystąpią artyści scen warszawskich i chór Adoramus z parafii Trójcy Świętej pod batutą Mirosława Odoszewskiego. Natomiast 4 maja, godz. 19.00 w sali widowiskowej  Łosickiego Domu Kultury odbędzie się koncert pt. „List do Boga”. Wystąpią: chór Adoramus, soliści scen warszawskich oraz Gabriela Kardacz.

Reklama
Wstęp wolny. Zapraszamy

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości