Reklama

Wypłyń na głębię

30/04/2014 10:20

W miniony weekend odbyły się dekanalno-powiatowe obchody kanonizacji Jana Pawła II. W trzydniowym programie można było uczestniczyć w koncertach i czuwaniu modlitewnym. 

Przypominamy, że w ramach obchodów kanonizacji Jana Pawła II, 3 maja w kościele pw. Trójcy Świętej o godz. 19:00 odbędzie się koncert pod tytułem Santo Subito podczas którego wystąpią artyści scen warszawskich i chór Adoramus z parafii Trójcy Świętej pod batutą Mirosława Odoszewskiego. Natomiast 4 maja, godz. 19.00 w sali widowiskowej  Łosickiego Domu Kultury odbędzie się koncert pt. „List do Boga”. Wystąpią: chór Adoramus, soliści scen warszawskich oraz Gabriela Kardacz.

Reklama

Wstęp wolny. Zapraszamy

[nggallery id=194]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości