Reklama

Wspaniałe głosy, niepowtarzalna atmosfera - "Koncert Trzech Tenorów" już niebawem!

14/03/2024 14:23

W imieniu Janiny Ewy Orzełowskiej – Członkini Zarządu Województwa Mazowieckiego, Alicji Węgorzewskiej - Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej oraz Mariusza Kucewicza – Burmistrza Miasta i Gminy Łosice, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie muzyczne - "Koncert Trzech Tenorów", które odbędzie się 20 marca o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Łosickiego Domu Kultury. To wyjątkowe wydarzenie jest organizowane z okazji 25-lecia samorządu województwa mazowieckiego.

Na scenie zobaczymy i usłyszymy wybitnych artystów: Teresę Marut, Dorotę Ritz, Dionizego W. Płaczkowskiego, Huberta Stolarskiego oraz Pawła Wisnara. Towarzyszyć im będzie uznana orkiestra pod batutą Artura Jaronia, gwarantując niezapomniane chwile pełne emocji i piękna muzycznego.

Reklama

Bezpłatne wejściówki do wydarzenia można odebrać w sekretariacie Łosickiego Domu Kultury. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć, by mieć pewność udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki oraz wszystkich, którzy chcą uczcić 25-lecie samorządu województwa mazowieckiego poprzez niezapomniane przeżycia artystyczne. Do zobaczenia na "Koncercie Trzech Tenorów"!

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości