Reklama

Wigilia w Borsukach

24/12/2014 09:34

21 grudnia w pięknej nadbużańskiej scenerii, w świetlicy wiejskiej w Borsukach odbyła się wigilia integracyjna dla mieszkańców miejscowości. Spotkanie zostało zorganizowane przez członków Stowarzyszenia Malowniczy Zakątek Borsuki nad Bugiem, Koło Gospodyń Wiejskich oraz mieszkańców, którzy wspólną pracą przygotowali pyszne potrawy na uroczystą kolację.

Spotkaniu przewodził ks. dr Grzegorz Jabłoński proboszcz parafii świętego Antoniego Padewskiego w Gnojnie. Po modlitwie wszyscy zebrani złożyli sobie życzenia i przełamali się opłatkiem. Przy wspólnym stole spotkali się mieszkańcy  malowniczych Borsuk i ich goście. W wigilijnym wieczorze uczestniczyła również radna Powiatu Łosickiego Wanda Frączek.

Reklama

Spełniając prośbę mieszkańców Borsuk przekazujemy Państwu serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i potrzebnych łask na nadchodzący czas Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157649494052047]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości