W Niedzielę Bożego Miłosierdzia tj. 7 kwietnia o godz. 18.00 w sali widowiskowej Łosickiego Domu Kultury odbędzie się widowisko muzyczne pt.: "Maria Magdalena" oraz koncert zespołu Mimi Manú. Mimi Manú to sześć odmiennych i ciekawych osobowości. Ludzi, których połączyła przyjaźń, uczucie, a przede wszystkim wspólna pasja i miłość do muzyki. Każdego z artystów interesują nieco inne, przeplatające się w kompozycjach style. Odmienne inspiracje sprawiły, że zespół cechuje otwartość i skłonność do muzycznych eksperymentów. Mimi Manu- ciepły wokal, delikatny flet, harmonicznie rozbudowane piano, melodyjna gitara, selektywny bas, nadająca groove perkusja oraz dodające smaku congi i perkusjonalia z Kuby. Muzycy Mimi Manu mieli przyjemność współpracować z wieloma artystami reprezentującymi różne gatunki, tj. rock, rap czy jazz. Zdobyte doświadczenie wykorzystują wspólnie tworząc ten nastrojowy, emocjonalny projekt. Mimi Manú Monika Kieliszek – wokal, flet poprzeczny Rafał Dutkiewicz – perkusja Kamil Komendecki – gitara basowa Gwidon Wydrzyński – kongi instrumenty perkusyjne Milosz Oleniecki – klawisze Bartosz Ługowski – gitara Cena biletu 7 zł, do nabycia od 2.04. w sekretariacie LDK. Organizatorzy: Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach oraz Łosicki Dom Kultury.
Komentarze