Reklama

Wesołych świąt!

24/12/2017 10:42

Kochani!

Za chwilę zasiądziecie do wigilijnych stołów, podzielicie się opłatkiem z najbliższymi i złożycie sobie piękne, pełne nadziei życzenia. Przyjmijcie zatem i od nas kilka ciepłych słów.

 

Życzymy Wam, żebyście czuli, że idziecie dobrą drogą, że to co robicie ma większy sens, że jesteście ważni i potrzebni. Życzymy Wam przynajmniej odrobiny szczęścia, które motywuje w dzianiu i pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość. Życzymy Wam  nadziei, na to, że to co gorsze minie i powróci spokój. Życzymy Wam miłości i przyjaźni, którą mądrze pielęgnują obie strony, która napędza do działania, która sprawia, że chce się żyć! Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia, bo wtedy w pełni można korzystać z tego wszystkiego co już mamy. Życzymy Wam żeby każdy potrafił doceniać drobiazgi i z nich budował swój świat - piękny świat. Życzymy Wam ciepła i dobrych emocji, a także spokoju wewnętrznego. Bądźcie szczęśliwi!

Redakcja Łosice.Info

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości