Reklama

The Punitive czyli młodzi, zdolni, z Łosic!

04/04/2017 09:19

The Punitive rockowy zespół zajął II miejsce w konkursie Bands" Battle w Warszawie. Tak! To ten sam zespół, na który jakiś czas temu głosowaliście. Warto było? Oczywiście! Finał konkursu wraz z koncertem wykonawców odbył się 31.03.2017r w klubie VooDoo. Gratulujemy, jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów! Zobaczcie, jak "roznieśli" scenę w piątkowy wieczór.

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157678831931384]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości