Reklama

Świątecznie w szkołach

20/12/2013 15:43

20 grudnia w ZS Nr 1 w Łosicach odbyła się akademia Bożonarodzeniowa na której wystawiono przedstawienie pt. "Dziewczynka z zapałkami" oraz inscenizację słowno- muzyczną. Część artystyczna została przygotowana przez Annę Dunajewską z klasą III b szkoły podstawowej.

Na dużej hali sportowej zebrali się wszyscy uczniowie od szkoły podstawowej po liceum. Zuchy i harcerze z 1 WDH "Płomienie" przekazali wszystkim światełko betlejemskie wraz z życzeniami. To było wspaniałe przedstawienie podczas którego wszyscy włączyli się do śpiewania kolęd i piosenek o świątecznym charakterze. Podczas tej uroczystości uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia w różnych konkursach m.in. "Promocja powiatu łosickiego w oczach jego mieszkańców", w szkolnym konkursie na stroik świąteczny, szkolnym konkursie na najładniejszą choinkę i innych. Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie całego zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach również przesyłają Państwu serdeczne życzenia: "Życzymy wszystkim mieszkańcom powiatu łosickiego zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia i szczęścia w Nowym Roku 2014" 

Reklama

[nggallery id=115]

informacja i foto: Iwona Muder

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości