Reklama

Strażacy usuwali skutki silnych wiatrów

07/04/2015 12:28

Według informacji przesłanych przez Straż Pożarną, w minionym tygodniu straż na terenie powiatu Łosice czterokrotnie wyjeżdżała do zdarzeń związanych z usuwaniem skutków wiejących silnych wiatrów, oraz jeden raz uczestniczyła w gaszeniu pożaru sadzy w kominie domu jednorodzinnego.

Informację sporządził:  Dyżurny Stanowiska Kierowania mł. ogn. Marcin Hawryluk

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości