
Po słowach modlitwy oraz wspólnym odśpiewaniu kolędy "Bóg się rodzi" był czas na złożenie sobie życzeń, podzielenie opłatkiem oraz spróbowanie tradycyjnych potraw wigilijnych. Spotkanie uświetniły także występy artystyczne: Młodzieżowej Grupy Teatralnej - która wystawiła krotka etiudę o tematyce świątecznej, Grupy Flecistów ze Szkoły w Ruskowie - grającej kolędy, Grupy Teatralnej z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Czuchowie Pieńkach - która wystawiła jasełka oraz Chóru z Platerowa, który zaprezentował własne aranżacje kolęd na głosy.
Spotkanie odbyło się dzięki zaangażowaniu wielu osób i podmiotów, dlatego Organizatorzy i Uczestnicy dziękują: Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, niezawodnym Paniom, które przygotowały pyszne potrawy wigilijne, Młodzieży oraz Opiekunom z MOW w Czuchowie za pomoc w ustawieniu sali, Członkom Wschodniego Stowarzyszenia Rozwoju za pomoc w organizacji spotkania, Ochotniczej Straży Pożarnej w Platerowie za nieodpłatne użyczenie kuchni, Straży Pożarnej w Kisielewie za użyczenie kuchenki, panu Wójtowi, Radnym Gminy, Księdzu Proboszczowi za udział i modlitwę, Artystom oraz Opiekunom za przygotowanie części artystycznej, Wolontariuszom i Darczyńcom, Piekarni w Platerowie oraz wszystkim innym osobom, które przyczyniły się do organizacji tego spotkania. Wesołych Świąt!!!:)
Tekst: Karol Juszyński fot. Tomasz Kasprowicz i Bartosz Lewczuk
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze