W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na Koncert Dziękczynny za dar kanonizacji Papieża Jana Pawła II, który odbędzie się 3 maja bezpośrednio po mszy świętej o godz. 18.00 w kościele p/w św. Trójcy w Łosicach.
Komentarze