Reklama

Retro w Silver Club

30/09/2014 13:22

W ramach współpracy z SILVER CLUB w Siedlcach proponujemy Wam najlepsze imprezy w okolicy i miłą alternatywę na długie jesienno-zimowe wieczory.

Już w najbliższy piątek widzimy się na imprezie RETRO, gdzie królować będą przebrania w klimacie Marilyn Monroe,Audrey Hepburn,Humphrey"a Bogart"a - czyli szalone lata 50te i 60te. Co później?

10 października to koncert zespołu BASTA 11 października spotykamy się na połowinkach 18 października impreza FLUO 31 października zagra B-QLL

Dlaczego proponujemy wam imprezy własnie w Silver Club? Po pierwsze: świetna atmosfera, świetni ludzie, dobra muzyka, po drugie: różnorodna tematyka spotkań, po trzecie: już niedługo rozdamy Wam darmowe wejściówki na Silverowskie imprezki.

Reklama

Zapraszamy

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości