W ramach współpracy z SILVER CLUB w Siedlcach proponujemy Wam najlepsze imprezy w okolicy i miłą alternatywę na długie jesienno-zimowe wieczory.
Już w najbliższy piątek widzimy się na imprezie RETRO, gdzie królować będą przebrania w klimacie Marilyn Monroe,Audrey Hepburn,Humphrey"a Bogart"a - czyli szalone lata 50te i 60te. Co później?
10 października to koncert zespołu BASTA 11 października spotykamy się na połowinkach 18 października impreza FLUO 31 października zagra B-QLL
Dlaczego proponujemy wam imprezy własnie w Silver Club? Po pierwsze: świetna atmosfera, świetni ludzie, dobra muzyka, po drugie: różnorodna tematyka spotkań, po trzecie: już niedługo rozdamy Wam darmowe wejściówki na Silverowskie imprezki.
Zapraszamy
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze