Reklama

Przekaż Fanty - pomóż Magdzie

18/03/2016 12:34

Zachęcamy mieszkańców naszego powiatu do  zaangażowanie się w "Zbiórkę Fantów" organizowaną przez Młodzieżowe Rady Gmin Sarnaki i Łosice. Młodzi ludzie wyszli z inicjatywą zorganizowania koncertu charytatywnego dla Magdy Hołub, która choruje na nowotwór. 

Zebrane przedmioty zostaną zlicytowane podczas wspomnianego koncertu charytatywnego 3 kwietnia.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości