Zachęcamy mieszkańców naszego powiatu do zaangażowanie się w "Zbiórkę Fantów" organizowaną przez Młodzieżowe Rady Gmin Sarnaki i Łosice. Młodzi ludzie wyszli z inicjatywą zorganizowania koncertu charytatywnego dla Magdy Hołub, która choruje na nowotwór.
Zebrane przedmioty zostaną zlicytowane podczas wspomnianego koncertu charytatywnego 3 kwietnia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze