Dzisiaj w godzinach popołudniowych wezwano straż pożarną na ulicę Lubelską w Łosicach, ponieważ podejrzewano że pali sie czyjaś posesja. W końcu okazało sie , że to nie pożar posesji , lecz mieszkaniec tamtych okolic palił stare opony,co jest zabronione i nielegalne, poza tym zanieczyszcza środowisko. Oj nieładnie!
Komentarze