Reklama

Pożar w Łosicach !!

20/06/2013 19:09
Dzisiaj w godzinach popołudniowych wezwano straż pożarną na ulicę Lubelską w Łosicach, ponieważ podejrzewano że pali sie czyjaś posesja. W końcu okazało sie , że to nie pożar posesji , lecz mieszkaniec tamtych  okolic palił stare opony,co jest zabronione i nielegalne, poza tym zanieczyszcza środowisko.  Oj nieładnie!
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości