Reklama

Pożar w bloku

02/07/2012 13:09
30 czerwca mieszkańcy bloku przy ulicy 11 listopada zauważywszy dym wydobywający się z jednego z mieszkań zawiadomili Straż pożarną. Strażacy szybko ugasili pożar. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie został poszkodowany, a mieszkanie zostało przekazane właścicielom.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości