Reklama

Pomóżmy zespołowi WSCHÓD zagrać na Debiutach

10/12/2014 15:10

Na stronach [btn link="http://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/2014/12/koncert-debiuty-2015-glosowanie/" target=""]Chrześcijańskie Granie[/btn] i [btn link="http://www.koncertdebiuty.pl/" target=""]Koncert Debiuty[/btn] można oddać jeden głos przez internet oraz dowolną ilość smsów na zespoły, które mają szansę wystąpić podczas 5. edycji Koncertu Debiuty. Łosicki zespół  Wschód  również chciałby zagrać na koncercie laureatów w Warszawie i do tego potrzebuje Waszej pomocy w wygraniu głosowania.

Festiwal będzie miał miejsce 12 kwietnia 2015 roku w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie. Dzień wcześniej odbędzie się Przegląd Chrześcijańskie Granie – zapraszamy na niego zespoły, które nie zakwalifikowały się do Koncertu Debiuty.

Reklama

Możecie oddać 1 głos przez internet i dowolną ilość głosów dzięki SMS-om. Plebiscyt trwa od 3 do 17 grudnia 2014.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości