Reklama

Pomóżmy grupie WSCHÓD wejść do koncertu finałowego

03/12/2013 10:11

Łosicki zespól WSCHÓD bierze udział w konkursie DEBIUTY. Debiuty to koncert i inicjatywa promocyjna, która zmienia rzeczywistość muzyczną - daje młodym zespołom szansę. To czy ją wykorzystają zobaczcie sami 2 marca 2014 podczas kolejnego koncertu finałowego.

Aby "nasi ludzie" mogli dostać się do koncertu finałowego potrzebne są Wasze głosy. Do 12 grudnia trwa głosowanie. Pokażmy, że popieramy ich działania. Głosujmy na grupę WSCHÓD! Wyślij SMS o treści RDN.DEBIUTY.6 na numer 71051 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Reklama

[btn link="http://www.koncertdebiuty.pl/index.php/wschod/" target=""]Koncert Debiuty[/btn]

foto: http://www.koncertdebiuty.pl/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości