Magda Hołub - uczennica Gimnazjum im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach walczy z nowotworem złośliwym a w walce wspierają ją koledzy i koleżanki oraz cała społeczność naszego powiatu. Młodzieżowe Rady Łosic i Sarnak zorganizowały koncert charytatywny dla Magdy, który odbędzie się 3 kwietnia w Łosickim Domu Kultury.
Magda do 2015 roku była zdrową i pogodną dziewczynką, do momentu kiedy w listopadzie zdiagnozowano u niej czerniaka złośliwego z przerzutami. Bardzo szybko Magda przeszła operację usunięcia zmian nowotworowych oraz węzłów chłonnych i została poddana leczeniu chemią. Jest pod opieką Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie gdzie przechodzi leczenie. Wizyty w CZD są dla mamy Magdy bardzo kosztowne, dlatego prosimy wszystkich ludzi o nawet najmniejszy gest i pomoc dziewczynce w walce jaką toczy.
Przyjdźcie 3 kwietnia na koncert i pomóżcie zbudować w Magdzie nadzieję i wiarę. Razem możemy więcej!
Na Facebooku utworzono specjalne wydarzenie w którym dodawane sa najświeższe informacje dotyczące możliwości pomocy [btn link="https://www.facebook.com/events/572832186228834/?active_tab=posts" color="red" target=""]ZAJRZYJ[/btn]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze