Reklama

Piknik - konsultacje społeczne Programu Rewitalizacji dla Miasta i Gminy Łosice

24/08/2016 13:35

W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy  Łosice Mariusza Kucewicza zapraszamy na konsultacje społeczne Programu Rewitalizacji dla Miasta i Gminy Łosice, które odbędą się w niedzielę 28 sierpnia, podczas Pikniku przy Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur w godzinach od 15.00 do 18.00, oraz na placu przy Łosickim Domu Kultury od godziny 10.00 do 14.00.

Mieszkańcy będą mieli możliwość wypowiedzenia się, jakie inwestycje i inicjatywy należy zrealizować w ramach programu rewitalizacji. W programie m.in.: koncert Orkiestry Kameralnej „Grodzieńska Kapella” z Grodna, blok animacji i słodkie niespodzianki.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości