W imieniu Organizatorów zapraszamy na Pierwszy Łosicki Orszak Trzech Króli. Orszak wyruszy 6 stycznia o godz. 12.00 spod kościoła św. Trójcy i przejdzie ulicami miasta do kościoła św. Zygmunta. Orszak zakończy wspólne kolędowanie na Placu przy Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur. Natomiast o godz. 19.00 zapraszamy na koncert z cyklu "Łosickie Kolędowanie" do kościoła św. Trójcy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze