Reklama

Pielgrzymka do Częstochowy

02/08/2012 10:33
Jak co roku 1-go sierpnia Pielgrzymi z Łosic wyruszyli na pątniczy szlak do Częstochowy. Czeka ich 14 dni marszu, nie zawsze w sprzyjających warunkach. Grupa z Łosic jest oznaczona numerem 13, a jej przewodnikiem jest ks. Dariusz Czajka. Obecnie zapisanych jest około 100 osób, co świadczy, że z roku na rok pielgrzymów przybywa. 32. Piesza Podlaska Pielgrzymka do Częstochowy wyruszyła pod hasłem: „Aby byli jedno”, a jej hymnem została pieśń: „Dziś Kościele żyjącego Boga wstań”. Poniżej przedstawiamy Wam filmik oraz kilka zdjęć z tego wydarzenia. [nggallery id=2]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości