23 października odbyła się w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Łosicach uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Do grona przedszkolaków zostało przyjętych 55 dzieci. Każda z grup przygotowała na uroczystość piosenkę lub taniec. Dzieci złożyły uroczystą obietnicę a później dostały pamiątkowe dyplomy, upominki i słodkie niespodzianki.
[nggallery id=77]
informacja i foto Anna Taras
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze