Reklama

Pasowanie przedszkolaków

12/11/2013 09:43

23 października odbyła się w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Łosicach uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Do grona przedszkolaków zostało przyjętych 55 dzieci. Każda z  grup przygotowała na uroczystość piosenkę lub taniec.  Dzieci złożyły uroczystą obietnicę a później dostały pamiątkowe dyplomy, upominki i słodkie niespodzianki.

[nggallery id=77]

informacja i foto Anna Taras

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości