Nie lada gratką dla miłośników motoryzacji była tegoroczna parada pojazdów zabytkowych, ciekawych i nietuzinkowych, odbywająca się z okazji święta miasta. W niedzielne popołudnie można było spotkać blisko 100 aut i motocykli, które dumnie prezentowały się podczas przejazdu ulicami Łosic. Peleton aut prowadził -tradycyjnie już - wóz ciężarowy, na pokładzie którego jechał burmistrz Mariusz Kucewicz, jego goście i mieszkańcy. Wydarzenie było niezwykle widowiskowym punktem obchodów dni miasta. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z motoryzacyjnej imprezy.
Przedsięwzięcie współorganizowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Mazowsze serce Polski, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Sponsorem głównym Dni Łosic jest Polska Spółka Gazownictwa [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72177720300680809]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze