Reklama

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

28/04/2022 11:57

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego pod biało-czerwoną o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice.

Turniej odbędzie się w niedzielę 1 maja w Świetlicy Wiejskiej w Patkowie, start godz. 9:00. Zawody zostaną rozegrane w czterech kategoriach – dzieci do 13 lat; młodzież 14-18 lat; open kobiety; open mężczyźni.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości