Reklama

Otwarcie Orlika w Łosicach

23/04/2012 10:50
Dziś 23-04-2012 o 12.00 został otwarty "ORLIK" przy Zespole szkół nr 1 w Łosicach. Bardzo potrzebna inwestycja na terenie Łosic zostaje ukończona, sport to zdrowie a jeszcze na takim kompleksie ... Jak widać nie stoimy w miejscu tylko idziemy do przodu. Samorząd Województwa Mazowieckiego przeznaczył na instwestycję 333 tyś. zł. Powstało boisko piłkarskie oraz boisko wielofunkcyjne. Dzięki takim inwestycjom piłka nożna i inne dyscypliny sportowe stają się bardziej popularne i w końcu może jakiś Łosiczanin wyrośnie na prawdziwą gwiazdę sportową. [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/6922482280_7d4fea2ce5_b1.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/orlik-2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/04/orlik4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości